Provensálský nábytek ze dřeva

Inspirace

Provensálský styl je stále populárnější i v našich domácnostech. Aktuálně v nabídce najdete dřevěný nábytek jako byste jej dovezli přímo z Provance. Načerpejte inspiraci pro váš domov.

Provensálský nábytek ze dřeva

Září 2014 pro nás bylo měsícem řady změn v sortimentu. Možná jste si všimli, že přibyly svíčky a dřevěný nábytek. Při výběru jednotlivých kusů nábytku jsme vsadili na velmi populární provensálský a holandský styl, který v posledních letech získává na oblibě jak mezi obchody, tak koncovými zákazníky. Věříme, že osloví i vás.

Levandulové dekorace

Starožitný provensálský nábytek

Provance – francouzská oblast plná malebných vesniček, vína a sýrů, provoněná levandulovými poli je téměř idylickou krajinou, jež každoročně vábí miliony turistů, kteří touží okusit jedinečnou atmosféru francouzského venkova. Díky naší nabídce dřevěného nábytku a provance dekorací si snadno a za rozumné peníze vykouzlíte Provance u sebe doma. Dopřejte si romantický styl francouzského venkova, který je oblíbenou alternativou pro milovníky dřevěného nábytku napříč celým světem.

Provensálský nábytek z naší nabídky

Aktuálně v nabídce nábytku najdete řadu dřevěných stolků a komod mnoha velikostí, jež vypadají, jako byste je právě dovezli přímo z Provance. Při výběru provensálského nábytku vám garantujeme rychlé dodání a maximální kvalitu – veškeré námi nabízené kusy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva, které vydrží roky. Vybírejte nejen z různých rozměrů, ale také barev – zláká vás hnědý odstín dřeva nebo dáte přednost uměle zašlému laku v odstínech bílé?

Komody - styl provensálský dřevěný nábytek

Stylový dřevěný nábytek do bytu i do obchodu

Kromě milovníku Vintage stylu nábytku jsou naše stolky a komody velmi oblíbené i mezi prodejci dárkového zboží, kteří na nich prezentují svůj sortiment, jež díky souhře stylů vypadá mnohem atraktivněji, než kdybyste jej rozložili na obyčejnou desku.

Marně u nás nebudou hledat ani ti z vás, kteří chtějí celý svůj byt nebo chalupu zařídit v provance stylu. S našimi komodami hravě vybavíte i ložnici. Dobře poslouží jako stylové noční stolky k posteli s odkládací plochou na čaj a knihu nebo jako překrásné toaletky – stačí nad ně zavěsit vkusné zrcadlo.

 

Dřevěná komoda provance styl hnědá  Dřevěná komoda provance styl bílá

Podívejte se na kompletní nabídku našeho dřevěného nábytku ve stylu Provance. Vybírejte a těšte se na začátek příštího roku, na kdy plánujeme další rozšíření sortimentu s důrazem právě na dřevěný nábytek.